PRODUCT1}

TP-Link TL-SM321B-2

Kvalitní TP-Link TL-SM321B-2 od společnosti v akci za 319 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Do týdne
379 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Zařízení TL-SM321A-2 společnosti TP-LINK je vyvinuto v souladu s dohodou SFP-MSA. Jako obousměrný optický transceiver WDM používá TL-SM321A-2 integrovaný konektor obousměrného optického rozhraní LC a datové spojení je až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber).S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu TP-Link TL-SM321B-2

    • Výrobce: TP-LINK
    • Cena: 319 Kč

Podobné produkty

TP-Link TL-SM321B-2

Další produkty od výrobce

TP-LINK

TP-Link TL-SM321B-2 pocházející od značky TP-LINK - toto zboží si můžete nechat dodat v sezónní slevě za 319 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Utraťte minimálně Kč a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • GLS - 89 Kč
  • DPD - 89 Kč
  • Česká pošta - 99 Kč
  • Zásilkovna
Platba

  • Bankovní převod
  • Online kartou
  • Dobírka